Бизнес SMS-рассылка по всей Украине и за рубеж
как эффективный инструмент мобильного маркетинга!
100% операторов! GSM-платформа!Логин:
Пароль:
Новости рынка
З Днем Незалежності України!
24.08.2023
Как вести себя в карантин? Что делать бизнесу?
19.04.2020
Как удержать клиентов в период карантина
05.04.2020
С новым 2020! 4G, продажа Vodafone и 5G — основные тренды
31.12.2019
Киевстар, Vodafone и lifecell начали тестировать перенос номера
03.02.2019
Сколько стоит пользоваться 4G интернетом в Украине
27.04.2018

Про відключення електроенергії енергеткии повідомляють прикарпатців в Інтернеті та через СМС.


SMS Centre Ukraine (БИЗНЕС СМС РАССЫЛКА - VIP УРОВНЯ, ОТ 50 SMS в секунду!)Щоб такі планові вимкнення не ставали прикрою несподіванкою для мешканців області, ПАТ «Прикарпаттяобленерго» розширило інформування про планові роботи в електромережах, у тому числі через сайт компанії, інформує прес-служба енергетиків.

Населення завчасно попереджають про вимкнення в мережах ПАТ «Прикарпаттяоблнерго», які  пов'язані з проведенням планових ремонтних робіт.

Уся інформація доступна на офіційній інтернет-сторінці енергокомпанії www.oe.if.ua у рубриці «Для побутових споживачів» у розділі «Планові вимкнення». У відвідувачів інтернет-ресурсу є можливість обрати потрібний район електромереж (РЕМ), населений пункт та вулицю. Сформована за запитом інформація дає розуміння, де і коли для виконання планових робіт з експлуатації електромереж Івано-Франківської області ПАТ «Прикарпаттяобленерго» тимчасово знеструмлює окремі об’єкти електропостачання.

Окрім того, для інформування споживачів про планові вимкнення в компанії запроваджено автоматизований обдзвін абонентів на стаціонарні телефони та розсилку СМС на мобільні телефони. «Наша мета, - пояснює директор з питань якості послуг Наталія Пазюк, - щоб роботи, які проводять наші бригади для оновлення електромереж та покращення електропостачання, не створювали проблем для людей. Попередивши мешканців завчасно, ми даємо можливість споживачам підготуватися та уникнути незручностей на час знеструмлення. Сподіваємося, така система буде зручною для наших клієнтів».

Наразі в компанії розробляють систему, яка дозволить аналогічно інформувати і всіх юридичних споживачів електроенергії Івано-Франківської області. Такі відомості про знеструмлення будуть розміщуватися на сайті www.oe.if.ua у рубриці «Для юридичних споживачів».

http://ifportal.net
Новости компании
Instagram Business
30.09.2016
Привлекаем новых клиентов - обычное или тематическое размещение информации на партнерском ресурсе
SMS по базе Киевстар, Vodafon и lifecell
28.02.2015
Привлекаем новых клиентов! База подписчиков - 20 млн. Выборка: город/район/область, затраты в месяц, пол, возраст абонента - on-line просчет!
Международные SMS
31.01.2015
1,00 грн за SMS в Россию, и 2,00 грн за СМС в другие страны
E-mail рассылка
31.08.2013
Привлекаем новых клиентов! Доступна уникальная выборка: город/область, пол подписчика
День рождения клиента!
30.11.2009
Автоматические SMS с Днём рождения (ежедневно в 10.15)
Акция «Приведи друга»
30.09.2009
Получи 20% от суммы!